Розробка проектної документації
Про послугу

Розробка проектної документації на будівництво

Будівництво об’єктів — це складний процес, до якого залучені архітектори, інженери, будівельники та інші виконавці. Початковою його стадією є розробка проектної документації. Цей пакет документів є початком для подальших дій.

 

Проектна документація на будівництво

Проектна документація — це не що інше, як графічні та текстові матеріали, якими визначаються кошториси та інші рішення щодо будівництва. Вони розробляються для об’єктів як цивільного, так і виробничого призначення, після чого затверджуються у встановленому порядку.

Розв’язанням цих питань згідно з чинним законодавством в Україні вже понад 25 років займається компанія «Херсонпроект». Фахівці гарантують створити проект для приватних і комерційних об’єктів у короткий термін та за доступною ціною.

Виготовлення технічної документації

Якщо у вас є грандіозна ідея зайнятися переплануванням, реконструкцією, реставрацією, капітальним ремонтом або будівництвом нової споруди, то однозначно не обійтися без документів, де будуть записані всі нюанси подібних робіт, а також дозволи на їх виконання.

Розробка технічної документації на будівництво складається з кількох основних стадій:

 • створення ескізного проекту;
 • розробка техніко-економічного обґрунтування;
 • проведення техніко-економічного розрахунку;
 • виготовлення проекту;
 • створення робочих матеріалів;
 • підготовка технічних даних.

Офіційне підтвердження готовності об’єкта до експлуатації є ще одним необхідним елементом. Без нього будь-який об’єкт нерухомості в Україні належить до категорії самовільного будівництва, тобто вважається нелегальним.

Спеціалісти «Херсонпроект» допоможуть зібрати необхідні підписи та погодити плани з органами місцевого самоврядування для виготовлення проектної документації, включно з будівельним паспортом та повідомленням про початок робіт. Це дає змогу вам зекономити купу енергії та часу.

На відміну від багатьох конкурентів, наше архітектурне бюро не вимагає від замовника готових геодезичних та геологічних даних, а в разі потреби надає широкий спектр послуг із виконання топографічних знімків та досліджень ділянки за прийнятну ціну. Крім того, наші спеціалісти можуть створити техпаспорт на основі старого зразка чи нової інформації. Вартість робіт невелика, а весь процес досить простий для тих, хто займається проектно-будівельною документацією багато років.

Оформлення проектної документації в Херсоні

Якщо вам потрібна надійна проектна документація для будівництва, ви можете звернутися до ПНПФ «Херсонпроект», що має репутацію надійного та відповідального виконавця. У нас ви можете замовити розробку проектної документації для об’єктів різних видів та категорій складності. Матеріали повністю відповідатимуть чинному законодавству, а також усім встановленим вимогам, адже ми маємо ліцензію, що підтверджує право на їх розробку.

Ми гарантуємо своїм клієнтам:

 • ефективність інвестицій;
 • експлуатаційну надійність;
 • відповідність результату вихідним даним та дозвільним документам;
 • відповідність вимогам ДБН А.2.2–1 щодо охорони навколишнього середовища та інших норм;
 • якість усіх архітектурних, мистецьких, інженерних рішень.

Наш клієнт може розраховувати на безоплатну консультацію з усіх питань та повний юридичний супровід проекту. Вартість послуг розраховується індивідуально.

Зв’яжіться з нами зараз — ми допоможемо втілити мрії в реальність.

Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни