Про нас
Зведення будівель — це настільки трудомісткий і складний процес, що без кваліфікованої допомоги не обійтися. Це підтверджують фахівці ПНПФ «Херсонпроект». Наша проектна організація більше, ніж просто архітектурне бюро, адже ми гарантуємо юридичний супровід проекту на всіх його етапах. Понад 25 років досвіду дають змогу нам швидко та якісно створювати споруди будь-яких масштабів під ключ, зводити будинки з нуля та дарувати друге життя об’єктам як у Херсоні, так і по всій Україні. Команда професіоналів здатна виконувати комплекс робіт, включно з проектуванням, підготовкою, а також розробленням технічної та містобудівної документації. На нашому рахунку понад 500 виконаних проектів та позитивні відгуки клієнтів.
Про нас
Про нас

Проектна організація з архітектурних рішень

В Україні є кілька різновидів компаній зазначеного напряму, проте те, що може зробити наша фірма, запропонувати проектно-конструкторське бюро часто не в змозі. Наприклад, підготовка документації: деякі з них надають послуги з проектування, розроблення схем для окремих мереж і конструкцій або займаються лише архітектурними та дизайнерськими рішеннями. З нами вам не знадобиться інша архітектурна майстерня або додаткові виконавці для здійснення кожної окремої частини проекту.

Наші співробітники мають 25 років досвіду, тому здатні створювати грамотні проекти для клієнтів із Херсона, а також замовників з інших населених пунктів України та навіть країн СНД. Вони можуть розробити документацію для будівництва нежитлових приміщень, будинків, багатоповерхових будівель і навіть для забудови цілого міста. Окрім цього, спеціалісти займаються проектуванням реставраційних робіт для пам’ятників.

 

Сучасне архітектурне проектування

Тенденції

Наша фірма в процесі роботи використовує новітні методи та технології. Завдяки цьому вдається розробляти вдалі архітектурні проекти, які відповідають запитам замовників. У процесі розглядається застосування енергозберігаючого обладнання, утеплювальних матеріалів та багато іншого.

Високий рівень екологічності

Наші фахівці вивчають ризики для довкілля, які виникають на стадії зведення та введення в експлуатацію об’єкта. Вони роблять усе, аби зменшити їх до мінімуму.

Енергоефективність

Команда обов’язково враховує можливість використання окремих технологій у контексті окупності проекту. Наприклад, застосування спеціальних методів обігріву та освітлення, які збільшують рівень енергоефективності.

О нас

Які послуги надає проектне бюро Херсонпроект?

У штаті нашої компанії є багато досвідчених фахівців, яким доручають лише конкретні різновиди робіт під час проектування та створення технічної документації. Це дає змогу надавати широкий спектр послуг:

 • створення ескізу в кількох варіантах на вибір;
 • підготовка основи — концепції;
 • створення повного пакета документів;
 • повноцінна підтримка всіх етапах, починаючи від підготовчих робіт до введення в експлуатацію;
 • підготовка кошторисної документації та затвердження бюджету;
 • підбір відповідних будівельних матеріалів;
 • повний контроль за втіленням ідеї.

Дізнатися додаткову інформацію про послуги, які надає наша архітектурна фірма, та ціни можна на сайті. Крім того, можна отримати безоплатну консультацію, зателефонувавши нам. Менеджери розкажуть про порядок виконання, вартість послуг, а також нададуть відповіді на інші питання, що вас цікавлять.

Розробка проектів будівництва: етапи

Під час роботи над певним замовленням фахівці нашої компанії дотримуються алгоритму дій. Він складається з кількох етапів:

 1. Виконання повного аналізу об’єкта. На цій стадії дизайнери формують ідеї, за якими реалізовуватиметься проект. Для цього виконується збирання необхідної інформації, уточнюються деталі з замовником.
 2. Створення ідеї. Отримана інформація застосовується для розробки концепції об’єкта, його типу. На основі цього створюється план.
 3. Розробка ескізів. Після затвердження ідеї проектна фірма «Херсонпроект» переходить до створення кількох варіантів ескізів. Замовнику потрібно вибрати один, який буде основою генерального планування.
 4. Підготовка повного пакета документації. Розробка будівельних проектів включає також оформлення документів для початку будівництва.

Кожен етап тісно пов’язаний із попередніми діями, тому наші співробітники виконують завдання у певній черговості.

Архітектурна компанія — надійний помічник у проектуванні

ПНПФ «Херсонпроект» — це не архітектурна студія, а повноцінна фірма, яка допомогла сотням клієнтів втілити свої ідеї в життя. На нашому сайті ви побачите приклади кращих проектів, а також знайдете детальнішу інформацію про окремі різновиди робіт.

Головними нашими перевагами є професіоналізм, відповідальність, багаторічний стаж роботи, сучасний підхід та ціна, що розраховується індивідуально. Тому, якщо хочете недорого замовити архітектурно-будівельне проектування, звертайтеся до наших фахівців.

Професіонали не на словах
01
\10
Добавить материал
Добавить материал
Додати матеріал
Додати матеріал
Додати матеріал
Додати матеріал
02
\10
Ми працювали для:
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта
ссму-10
Додати клієнта
Додати клієнта
Додати клієнта