Дозвільні документи на реконструкцію та будівництво
Про послугу

Дозвіл на будівництво - це офіційний документ, необхідний для будівництва нового будинку та нежитлового приміщення, перепланування, реконструкції нежитлових приміщень (офісних, складських, торгових, виробничих). Дозвіл на початок будівництва, яке в Україні видає ДАБІ, складається з кількох документів: Будівельного паспорта та Сповіщення про початок будівельних робіт (об'єкт до 500 м. кв.) На сьогоднішній день для підключення електроенергії до межі вашої ділянки необхідно отримати Дозвіл на початок будівництва приватного, індивідуального житлового, дачного будинку, котеджу, реконструкцію нежитлових приміщень (офісних, складських, торгових, виробничих).

Отримати дозвіл на будівництво приватного будинку необхідно для:

• будь-яких будівельних робіт на ділянці;

• для капітального ремонту;

• для реконструкції та реставрації;

• для переоснащення об'єкта.

Повідомлення з достовірними даними про початок робіт надається для приватного, індивідуального житлового, дачного, садового будинку до 500 кв.м. та до двох поверхів, а також для гаражів та господарських будівель на ділянці.

Своєчасне проходження процедури отримання дозволу на будівництво - можливість заздалегідь позбавити себе багатьох проблем. Проведення будь-яких будівельних робіт, реконструкції чи реставрації вже збудованого будинку чи здійснення капітального ремонту, переоснащення будівлі чи споруди без наявності дозволу на будівництво будинку, згідно із Законом України «Про планування та забудову територій» забороняється. Для інших видів будівельних робіт існує порядок отримання дозволу на забудову.

Як отримати дозвіл на будівництво житлового будинку в Україні.

Документи на дозвіл

Порядок отримання дозволу на будівництво будинку передбачено для приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше ніж у 2 поверхи, та площею не більше 500 кв.м. Для оформлення такого дозволу не потрібно отримувати містобудівні умови. Індивідуальним забудовникам дозвіл видається на підставі заяви забудовника, документа, що підтверджує право володіння або користування землею, дозволу на будівництво будинку, видане виконавчим органом влади, а також усієї проектної документації. Список документів, а також порядок оформлення може незначно змінюватись в залежності від виду населеного пункту та статусу земельної ділянки.

Послуги щодо процедури оформлення документів на початок будівництва приватних, садових та інших будинків.

Щоб отримати дозвіл на будівництво котеджів, приватних, садових, дачних, індивідуальних житлових та інших будинків, потрібно приготуватися до того, що справа ця дуже клопітка і потребує тимчасових витрат, але цього можна уникнути. Компанія «Херсонпроект» має багаторічний досвід оформлення дозволу на будівництво приватних та комерційних об'єктів. Отримання дозволу видається за короткий термін і за доступною ціною. Кожен випадок розглядається індивідуально. Звернувшись до наших фахівців за консультацією, ви отримаєте повну інформативну підтримку з питань вартості оформлення дозволу на будівництво та порядок отримання дозволу. Ми наддамо вам допомогу у отриманні дозвільної документації на проведення будівельних робіт відповідно до вимог чинного законодавства України.

Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни