Введення в експлуатацію об
Про послугу

Кожен збудований або реконструйований об'єкт нерухомості обов'язково підлягає процедурі введення в експлуатацію. Без документального підтвердження готовності об'єкта до експлуатації нерухомість належить до категорії самовільного будівництва. Власник такого об'єкта не зможе оформити та зареєструвати права власності, підвести інженерні комунікації або провести нотаріальні дії з даною нерухомістю.

Для того, щоб об'єктом нерухомості можна було легально користуватися, спочатку вам потрібно отримати повідомлення про початок будівельних робіт або реконструкцію, а після завершення будівництва – декларацію чи повідомлення про готовність об'єкта до експлуатації.

Декларація про готовність об'єкта до експлуатації оформляється у разі, якщо площа нерухомості до 300 кв.м. Сертифікат про готовність об'єкта до експлуатації – якщо площа нерухомості понад 300 кв.

Також знадобиться пакет інших документів, склад якого формується індивідуально та залежить від специфіки та категорії складності об'єкта нерухомості.

«Херсонпроект» надає повний юридичний супровід кожного замовлення.

Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни