Проектування нежитлових будівель і споруд
Про послугу

Проектування будівель і споруд

Нежитлові об’єкти — це окрема група приміщень, що включає багатофункціональні споруди та комплекси технічного характеру. Процес їх будівництва достатньо нелегкий, тому ПНПФ «Херсонпроект» пропонує замовити грамотний проект будівлі нежитлового типу в справжніх фахівців, результатами роботи яких є десятки успішно завершених співпраць не лише в Херсоні, а й в усій Україні.

Проектування будівель і споруд нежитлового типу

Для будівництва будь-якої споруди в Україні обов’язково потрібен спеціальний проект, у якому детально розписані її особливості та конструкція, а також роз’яснення щодо майбутніх робіт.

Залежно від призначення майбутнього приміщення розрізняють такі типи послуг:

  1. Проектування промислових будівель (заводи, фабрики). На відміну від більшості конкурентів, наше архітектурне бюро готове з нуля створити проект швидкої окупності для інвестора.
  2. Проектування медичних закладів (амбулаторії, стаціонарні лікарні, операційні, акушерські відділення, перинатальні центри, інфекційні відділення). У спеціалістів «Херсонпроект» ви можете замовити проектування будівлі медичного призначення, що відповідатиме всім вимогам та нормативним документам.
  3. Проектування будівельних споруд під ТРЦ, магазини, супермаркети, автосалони та спортивні споруди. Наші фахівці знають, як правильно організувати простір, аби трафік не перетворювався на незадоволений натовп клієнтів.
  4. Розроблення проектів будівель сільськогосподарського призначення (зерносховища, овочесховища, господарські будівлі для зберігання інвентарю, стоянки та ангари для сільськогосподарської техніки, адміністративні приміщення, склади, елеватори, теплиці, холодильні кімнати, пташники, стайні тощо).
  5. Проектування закладів громадського харчування (бістро, піцерій, пекарень, їдалень, кафе, ресторанів, барів, шашличних, ресторанів швидкого харчування та навіть стилізованих під старовину таверн). Спеціалісти компанії чітко розуміють різницю між закладами різного типу, де можна смачно поснідати, швидко перекусити та посидіти з компанією за вечерею.
  6. Роботи щодо встановлення елементів для поліпшення територій, спорудження малої архітектурної форми.Торгові павільйони, огорожі, об’єкти для розміщення реклами, дитячі майданчики, елементи освітлення, зупинки, кіоски, альтанки, фонтани, гаражі, декоративні містки, басейни та інші об’єкти вважаються легальними тільки в тому випадку, якщо на їхнє встановлення оформляється дозвільна документація.

Вартість та термін виконання робіт розраховуються в індивідуальному порядку. Аби дізнатися ціну послуги, залиште номер телефону, і менеджер компанії зателефонує найближчим часом.

Проектування об’єктів будівництва від «Херсонпроект»

Спеціалісти компанії створюють приміщення нежитлового типу різних масштабів під ключ, починаючи з передпроектної підготовки до введення готового об’єкта в експлуатацію. Окрім проектування нежитлових будівель ми можемо зайнятися топографічним планом та оформленням документації для отримання паспорта прив’язки, взяти на себе відповідальність за всі роботи з оформлення документації та будівництва вашого об’єкта.

У нас ви можете замовити проектування споруд та детальне розроблення плану благоустрою території та ландшафтної архітектури недорого. Ми готові подбати не лише про їхнє розміщення або закладення фундаменту, а й владнати всі питання з органами місцевого самоврядування.

Проектування нежитлових будівель і споруд
Проектування нежитлових будівель і споруд
Проектування нежитлових будівель і споруд
Проектування нежитлових будівель і споруд
Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни