Проектування сільськогосподарських складів, холодильних кімнат
Про послугу

Фахівці компанії "Херсонпроект" створять проект сільськогосподарської ферми будь-якого масштабу. Якщо потрібно звести великий сільськогосподарський об'єкт, то проект може бути легко розширений і доповнений, наприклад, зерносховищем, овочесховищем, господарськими спорудами для зберігання інвентарю, стоянками для сільськогосподарської техніки, адміністративними приміщеннями.

Також проектувальники можуть створити проект зі зведення холодних та теплих будівель сільськогосподарського призначення – у тому числі модульних споруд, що відрізняються коротким терміном будівництва та вимагають мінімальних витрат на зведення та обслуговування (ферми, ангари для посадкової, обробної, зрошувальної та прибиральної техніки, склади та зерносховища, елеватори, пташники, корівники та інші сільськогосподарські споруди.

За індивідуальним замовленням проектуються свинарники, пташники, корівники та стайні, оснащені будь-яким обладнанням та мають усі необхідні комунікації. Залежно від побажань наших замовників, наші фахівці готові розробити, виготовити та побудувати під ключ сільськогосподарську ферму будь-якої складності.

Проектування сільськогосподарських складів, холодильних кімнат
Проектування сільськогосподарських складів, холодильних кімнат
Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни