Проектування готелів
Про послугу

Проектування готелів

Cтворюємо проект готелю під ключ

Власний готель — мрія багатьох, але якщо ви це читаєте, то першу цеглину великої будівлі вже покладено. Щоб створити місце, де люди будуть насолоджуватися відпочинком, розслабтеся та довіртеся професіоналам.

Ми — проектна організація Херсонпроект — зробимо всю роботу за вас, адже розробляємо архітектурні проекти різного масштабу. Проект готельного комплексу вашої мрії може бути за місткістю до 100 чи понад 500 місць.

На ціну розробки впливає складність виконання, кількість поверхів та категорія готелю, а також багато інших факторів. Тому вартість комплексних послуг завжди розраховується індивідуально.

Ми знаходимося в Херсоні, але допоможемо створити індивідуальний проект будівництва готельного комплексу у будь-якому куточку України. Залишіть номер телефону на сайті Херсонпроект, і ми зв'яжемося з вами.

Архітектурне проектування готелів будь-якого типу

Люди зупиняються в готелі з різних причин. Наша проектна організація розуміє, хто, навіщо і коли його шукатиме, тому розподіляє готелі на кілька типів, що відповідають потребам майбутніх відвідувачів.

Вам може підійти проектування готелю громадського типу, якщо він буде розташований у межах міста неподалік вокзалів та станцій, розважальних центрів та визначних пам'яток.

Однак, якщо ваш готель орієнтований на бізнесменів чи політиків, необхідно забезпечити їх усіма умовами для зустрічей, переговорів, конференцій як корпоративного, так і міжнародного значення.

А проектування готельних комплексів у курортній зоні орієнтоване на людей, яких важливо відгородити від офіційності та стриманості міста під час сезонного відпочинку на морському узбережжі чи гірськолижному курорті.

Також ви можете вибрати будь-яку форму плану:

  1. Атріумну — якщо хочете затишний внутрішній дворик та багато природного освітлення, дотримуйтесь цієї тенденції еко-архітектури.
  2. Прямокутну — популярний і простий варіант для тих, хто любить класику та легкість.
  3. Компактну — найкращий варіант для будівництва багатоповерхового готелю, наближеного до кола, еліпса, квадрата чи трикутника на невеликій ділянці.
  4. Ускладнену — унікальна можливість зробити готель незвичайним не лише всередині, а й зовні, використовуючи криві лінії та комбінації інших форм.

Кожен архітектурний план будівлі має свої особливості. Ми готові розповісти своїм клієнтам про них та допомогти вибрати правильну форму для тієї місцевості, де планується спорудження готелю.

Поки туристи вибирають місто для приємного відпочинку у відпустці, ми вже знаємо, що вони зупиняться у вашому готелі. Розробка проекту готельного комплексу — етап, на якому наша команда враховує всі переваги його розташування. Це дозволяє зробити будинок оригінальним, доречним і привабливим, що викликає захоплення у відвідувачів ще задовго до того, як вони опиняються всередині.

Усі архітектурні проекти готелів від нашої приватної науково-проектної фірми мають один головний секрет успіху, і це — ергономіка та естетика. Те, що принесе вам прибуток, безперечно сподобається вашим гостям.

Проектування готелів
Проектування готелів
Проектування готелів
Проектування готелів
Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни