Історико-містобудівні обгрунтування
Про послугу

Історичний ареал — це найбільш освоєна в минулому і частина території населеного пункту, що добре зберіглася, яка відрізняється від інших, менш освоєних або погано збережених частин населеного пункту, традиційним характером середовища і значною кількістю об'єктів культурної спадщини. Кордони та режими використання історичних ареалів визначаються Міністерством культури України та уповноваженими ним органами охорони культурної спадщини.

Обробці проектної документації на будівництво, реконструкції будівель та споруд у межах історичних ареалів має передувати розробка історико-містобудівних обґрунтувань.

Історико-містобудівне обґрунтування – це науково-проектна документація, яка визначає наукову концепцію обліку пам'яток, об'єктів культурної спадщини, традиційного характеру середовища як містоутворюючих факторів при проектуванні будівель та споруд.

Історико-містобудівне обґрунтування має визначати принципову можливість будівництва, реконструкції будівель та споруд на відповідній земельній ділянці, а також граничні параметри цих будівель та споруд.

Проектна компанія «Херсонпроект» пропонує:

  • консультації з питань розробки та погодження історико-містобудівного обґрунтування
  • підготовка комплекту необхідних документів та розробка історико-містобудівного обґрунтування
  • погодження історико-містобудівного обґрунтування в Міністерстві культури України або іншому органі охорони культурної спадщини у разі делегування відповідних повноважень Міністерством культури України
  • представництво інтересів замовника у Міністерстві культури України або іншому органі охорони культурної спадщини
  • оскарження відмови у відповідності до історико-містобудівного обґрунтування

Вартість робіт кожного окремого випадку проектування розраховується індивідуально. Щоб дізнатись ціну послуги, залиште Ваш номер телефону, і менеджер компанії «Херсопроет» з Вами зв'яжеться найближчим часом

Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни