Реставрація пам
Про послугу

Ліцензія на реставрацію пам'яток архітектури в Херсоні

Практично кожне місто в Україні багате на об’єкти, які становлять історичну цінність. Зокрема в Херсоні розташовано багато значних об’єктів культурної спадщини, які зберігають у собі певну частину історії. Аби підтримувати їхній первозданний вигляд, необхідно періодично виконувати заходи щодо усунення пошкоджень та відновлення декоративно-художнього вигляду. Для цього знадобиться проект реставрації пам’яток архітектури та його схвалення інспекціями і службами.

Фахівці ПНПФ «Херсонпроект» допоможуть виконати комплекс заходів щодо створення науково-проектної документації для збереження історичних об’єктів. Ми надаємо ліцензовані послуги будь-якої складності з проектування, реконструкції архітектурної спадщини, відновлення її декоративно-художньої подоби та усунення фізичного зносу.

Ліцензія на реставрацію пам’яток архітектури

Ліцензія — це важлива частина пакету документації, яка потрібна для проведення ремонтних заходів на об’єктах культурної спадщини. У Херсоні, як і в інших містах, будівельна ліцензія на реставраційні роботи видається спеціальним державним органом.

У законодавстві зазначається, що фізична особа-підприємець чи юридична особа можуть самостійно зібрати для її отримання необхідні документи. Але в цьому випадку висока ймовірність відмови через недостатню кількість інформації. Тому краще скористатися допомогою професіоналів та замовити послуги «Херсонпроект».

Будівельна ліцензія для роботи з пам’ятками архітектури: дозвіл на реставрацію

Наша проектна організація, крім комплексного проектного супроводу, також надає послуги з оформлення іншої документації.

Щоби дістати потрібний дозвіл на роботи, на ім’я начальника управління містобудування та архітектури пишеться заява, де вказується:

  • назва документа дозвільного характеру;
  • об’єкт реставрації;
  • розташування.

Власники споруд або уповноважені особи на час робіт мають погодити відчуження або передачу цих об’єктів іншим особам в управління, володіння або користування.

Якщо реставрація позначиться на стані цінних споруд, їхніх територій та зон охорони, необхідне укладання угоди. Це поширюється на такі типи робіт:

  • містобудівні;
  • архітектурні;
  • ландшафтні;
  • будівельні;
  • меліоративні;
  • дорожні;
  • земляні.

Вартість кожного окремого різновиду робіт розраховується індивідуально. Аби дізнатися ціну послуги, залиште свій номер телефону, а менеджер компанії «Херсонпроект» зателефонує вам найближчим часом.

Реставрація пам
Реставрація пам
Реставрація пам
Реставрація пам
Як ми працюємо
icon
01
Залишаєте заявку, ми з вами зв'язуємося
icon
02
Виїзд фахівця на об'єкт
icon
03
Складаємо кошторис, підписання договору
icon
04
Виконання роботи в терміни